Elektryk – pracownik usług gospodarczych

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie i usuwanie awarii,
  • montaż i demontaż instalacji elektrycznych
  • wykonywanie prac konserwacyjnych
  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych,
  • zarządzanie magazynkiem części zamiennych oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie elektryczne,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie 7 dniowym
  • pozytywne podejście do pracy i zaangażowania w codziennie obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • umiejętności ogólnobudowlane - „Złota rączka”

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w Spółce z długoletnim doświadczeniem
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pakiet medyczny
  • fundusz świadczeń socjalnych

Miejsce wykonywania obowiązków: Warszawa, dzielnica Włochy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych – CV prosimy zamieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez PGMB „Warszawa” sp. z o.o., w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Elektryk - pracownik usług gospodarczych.

Więcej na naszej stronie internetowej www.pgmbw.pl/praca

Administratorem przetwarzanych danych osobowych kandydatów do pracy jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa „Warszawa” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-548 Warszawa) przy ul. Olesińskiej 21. Z administratorem można skontaktować drogą elektroniczną pisząc formą tradycyjną wysyłając korespondencję na adres PGMB „Warszawa” sp. z o.o. z dopiskiem Ochrona Danych Osobowych. Pełen obowiązek informacyjny zostanie kandydatowi przesłany mailem w odpowiedzi na otrzymane CV.