Przejdź do treści

W ubiegłą sobotę (26 sierpnia br.) uruchomiliśmy na terenie Targowiska Kwiatowego przy ul. Bakalarskiej 2 sekcję owocowo - warzywną 🙂

W każdym kolejnym tygodniu mieszkańcy będą mogli kupić świeże owoce, warzywa i inne artykuły przydatne w każdej domowej kuchni.

Smaczne pomidory, ogórki, por, pietruszka, jabłka i wiele innych prosto od producentów, rolników czy ogrodników 🙂

Nie wykluczamy ewentualnego wydłużenia działalności na pozostałe dni tygodnia! Zatem zapraszamy na zakupy w kolejnych tygodniach !

Poniżej fotoskrót z ubiegłej soboty 🙂

Działamy w branży kwiatowej już ponad 30 lat poprzez Nasze Targowisko Kwiatowe przy ul. Bakalarskiej 2 w Warszawie. Teraz planujemy rozszerzyć asortyment oferowany na Naszym targowisku. Dzisiaj kończymy ostatnie prace przygotowawcze a już jutro tj. 26 sierpnia uruchamiamy sekcję owocowo - warzywną na terenie naszego Targowiska Kwiatowego przy ul. Bakalarskiej 2.Mieszkańcy będą mogli kupić warzywa i owoce bezpośrednio od producentów, rolników czy ogrodników. Zapraszamy na zakupy mieszkańców dzielnicy Włochy ale też z innych dzielnic!

 

Działamy w branży kwiatowej już ponad 30 lat poprzez Nasze Targowisko Kwiatowe przy ul. Bakalarskiej 2 w Warszawie.
Teraz planujemy rozszerzyć asortyment oferowany na Naszym targowisku 🙂.
Zapraszamy do kontaktu, wizyty i rezerwacji miejsc handlowych rolników, ogrodników i producentów w celu prowadzenia sprzedaży swoich artykułów na nowo tworzonej sekcji owocowo - warzywnej na terenie naszego Targowiska.
 

W PGMB "Warszawa" zajmujemy się wynajmem żurawi wieżowych lecz również wynajmem powierzchni (w tym biurowych) ale przede wszystkim Spółka zarządza największym targowiskiem kwiatowym przy ul. Bakalarskiej 2 w Warszawie 😀 Minęło już ponad 30 lat od kiedy uruchomiliśmy tę działalność.
W różny sposób można zobrazować to, czym się zajmujemy - w tym wypadku niech zrobią to nowe banery zamontowane na Naszym targowisku.
Wręcz "zapachniało" kwiatami 😀
Zapraszamy ! 😀

www.targowiskokwiatowe.pl

Nareszcie mamy wiosnę a dzisiaj jest wręcz letnia pogoda stąd wracamy do Was z informacjami. Tym razem nie o żurawiach wieżowych czy Naszym Targowisku Kwiatowym lecz o możliwości spędzenia czasu na zbliżającym się Pikniku "Letnia Scena Włochy", który odbędzie się 17 czerwca br. w godzinach 14.00 - 21.30 w Parku Kombatantów przy ul. ks. J. Chrościckiego 2. Będzie wiele atrakcji piknikowych (m.in. dla dzieci malowanie buziek), koncerty etc. Na temat wszystkich atrakcji można dowiedzieć się z załączonej poniżej informacji - my też się wybieramy i serdecznie zapraszamy !

 

Oprócz prezentacji nowych inwestycji na których obecnie pracują Nasze żurawie wieżowe, co jakiś przedstawiamy zebrane wśród pracowników zdjęcia z budów na których pracowali. Dzisiaj kolejna ciekawostka z ubiegłego XX wieku, obrazująca działalność Spółki w poprzednich latach.

 

2 0001

Strona 1 z 7